V Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą w Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach
        W ciepłej, rodzinnej i świątecznej jeszcze atmosferze upłynęło V Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą organizowane w Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach. Jego współorganizatorem była Parafia Prawosławna pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Kożanach, Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Tryczówce oraz Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Po raz kolejny wspólnie - prawosławni i katolicy, mieszkańcy Domu i zaproszeni goście oddawali się świątecznej atmosferze.
        W niedzielę 20 stycznia 2019 roku o godzinie 15:00 licznie zebranej publiczności zaprezentowały się różnorodne grupy wokalne. Jako pierwszy wystąpił zespół składający się z mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach. W dalszej części swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali: Grupa Kolędnicza Stowarzyszenia Przyjaciół Brończan „Brończany Razem”, Chór „VIVA ARTE” Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec, Chór Rodzinny Parafii Przymonasterskiej w Supraślu, Schola „Cantorum Omni Die” Parafii Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku oraz Męski Chór Wojskowy „Stratos” Prawosławnego Ordynariatu Wojska Polskiego w Warszawie.
        Na uroczystość przybyli przedstawiciele duchowieństwa, władz samorządowych oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości. Podobnie jak w latach poprzednich widownia zapełniła się do ostatniego miejsca, a nastrój spotkania potęgowała rozciągająca się za oknami piękna, zimowa aura. Atmosfera spotkania w Czerewkach była wspaniała. Publiczność nie szczędziła braw wszystkim zespołom - wszystkie bowiem dostarczyły niezapomnianych wrażeń nie tylko artystycznych, ale i duchowych. Zwracał na to uwagę Wicestarosta Powiatu Białostockiego Pan Roman Czepe oraz Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny Pan Krzysztof Marcinowicz, którzy objęli V Ekumeniczne Spotkanie z Kolędą patronatem honorowym.